Pakiet "Biznes z serca"

Biznes z serca, czyli czy można zarabiać robiąc to, co kochasz?

Być może masz w sobie przekaz, który bardzo chcesz puścić w świat, ale nie wiesz jak?

Być może w głowie kotłują ci się pytania: a kim ja niby jestem, żeby przekazywać coś innym….może myślisz, że wszyscy to i tak wiedzą.

A tymczasem świat czeka na Twoje dary i talenty. Tylko to ty najpierw musisz je wydobyć na światło dzienne.

 

Być może kochasz, to co robisz, chcesz zarabiać na tym co jest Twoja misją, ale nie wiesz jak lub co gorsza, nie wierzysz, że możesz się z tego utrzymać.

Być może masz w sobie dar, talent, pomagasz ludziom, ale boisz się, że z czegoś duchowego nie wyżyjesz? Lub, że nie wypada tyle żądać za sesje?

Być może ogłaszałaś swoje usługi, a tu nic- cisza.

Jeśli robisz coś z serca, czujesz, że to jest TO, ale nie zarabiasz na tym- czas coś z tym zrobić.

Osoby duchowe, empatyczne, healerzy, coachowie, często kochają tak bardzo to, co robią, że najlepiej robiliby to cały czas za darmo. Albo za pół ceny. Nie doceniają siebie, i sami boją się rozpoznać wartość tego, co robią. Wiem to, bo sama tam byłam. Przez lata pracowałam na wolontariacie lub za darmo, po godzinach, tylko po to by komuś pomóc. Teraz, jako jedna z nie licznych osób kończących ze mną szkolenia i treningi coachingowe kilka lat temu, jestem Coachem, utrzymuję się z tego co robię i mało tego zbudowałam model biznesu, który jest niezależny od miejsca oraz w którym to ja wybieram dni i godziny kiedy pracuję. Kosztowało mnie to dużo pomyłek, ale też podjęłam wiele dobrych decyzji.

Wiem, że gdybym miała swojego mentora, doradcę, kogoś, kto jest tam, gdzie ja chcę być…doszłabym pewnie do tego szybciej, ale nie ważne. Doszłam do tego sama, i teraz chce wspierać osoby w tym, by szły do przodu z większą parą, miały konkretny (sprawdzony, nie teoretyczny) plan na swój biznes i umiały wykreować swoją markę osobistą, bez kreowania, ale w oparciu o swoją autentyczność.

Zarabianie na sprawach duchowych/nie materialnych ( coaching, sesje, uzdrawianie, inspiracja) - jest normalne. Świadczysz usługę. Piekarz ma talent do pieczenia chleba i ma prawo wymagać za swój czas zapłatę. Ty być może masz talent do rozjaśniania ludziom tego co trudne, być może masz w sobie dar przynoszenia im komfortu w cierpieniu- cokolwiek to jest- ty też masz prawo zarabiać i wymagać należytej zapłaty za Twój czas i talent.

Obrót pieniędzmi to wymiana energii. Coś normalnego i czystego. Tak samo jak płacimy za dobra materialne, tak samo płacimy, za doświadczenia np. masaże, piękne widoki z hotelu, manicure itd.

Dla kogo jest Pakiet Mentoringowy „Biznes z serca”?

  • Dla osób, które wiedzą co chcą robić i głęboko w to wierzą, ale czują się zblokowane
  • Tylko dla osób, które robią to COŚ z serca, a nie jest to dla ich wymysł ego ( tego nie wspieram)
  • Dla osób, które są gotowe na odważne kroki
  • Dla osób, które są w stanie zainwestować w swój biznes i dzięki naszej pracy organicznie zwiększyć liczbę klientów, pokazać się światu, zacząć żyć swoją pasją i tym co kochasz

Czego wymaga od Ciebie mój mentoring?

  • Wykonywania zadań, które wspólnie ustalimy- będą to zadania służące pokazaniu Ciebie światu oraz pokazaniu tego, co masz do zaoferowania
  • Zadedykowania czasu i uwagi projektowi, na czas naszej współpracy- skoro inwestujesz, powinnaś chcieć wyciągnąć z tego czasu razem jak najwięcej.
23m_male (1)

W czym mój mentoring jest inny niż wszystkie?

Planowanie i działanie w biznesie to nie tylko PLAN! 90% tego co wydarza się w naszej codzienności i co przyciągamy jest adekwatne do tego, co w naszej podświadomości. Początkujące kobiety biznesu, często maja w sobie dużo podświadomych blokad- przed sukcesem, przed pieniędzmi, przed byciem „kimś” – jako osoba pracująca z podświadomością od 2010 roku, wesprę Cię także w „wewnętrznym” odblokowaniu, a to jest BEZCENNE.
Budowanie biznesu można oprzeć na strategii, która często będzie wymagać od ciebie tego, co nie jest z tobą spójne. Chyba, że będziesz budować swój biznes w oparciu o swoją wewnętrzną prawdę i autentyczność- i właśnie w tym ci pomogę. Przez okres kiedy ja budowałam swój biznes, słuchałam rad - każdy mówił co innego, nic nie działało a ja się frustrowałam. W momencie gdy odrzuciłam wszystko i zaczęłam pracować z swoją duszą nad moim biznesem, zaczęło się dziać. W tym ci chcę pomóc. Twoja dusza będzie cię prowadziła do pełnej ekspresji twojego potencjału, a ja pokaże Ci jak zacząć tą relację biznesową.
Pomogę Ci zintegrować swoją kobiecą i męską energię w biznesie byś czerpała z zasobów obu tych energii.
Ja osobiście nie pracuję z konceptem z głowy- wspieram tylko osoby, których misja wychodzi z ich środka i jest ekspresją ich samych oraz ich doświadczenia ( nie pracuję z osobami, które chcą innych uczyć teorii).
Będę przy Tobie przez 2 miesiące- co to oznacza? Będziemy mieć regularne spotkania i sesje - na czas mentoringu pracuje tylko z dwiema osobami naraz. Będziesz mieć moje wsparcie i uwagę.

Jeśli jesteś gotowa, ciekawa i skłonna wejść w niesamowitą podróż zapraszam

12m_male (1)