Moc „wewnętrznej pracy” nad sobą.
December 15, 2017
Czym jest KOBIECOŚĆ?
May 16, 2018
Show all

Jak otworzyć się na pieniądze czyli nie otrzymasz póki nie dasz….

Każda z nas chce doświadczyć obfitości, oczywiście tej finansowej też.

Chciałybyśmy by te pieniądze płynęły, lekko, łatwo i przyjemnie. Chcemy MIEĆ, wkońcu je mieć.

Tak jak inni je mają.

Czasem mamy nerwa na ten cały pieniądz, że się nas nie trzyma, że nie przychodzi lekko, że wciąż doświadczamy trudu w tej relacji.

Chcemy otrzymywać, tak bardzo!

Tylko nie da się otrzymywać tylko. Trzeba też i DAWAĆ, mało tego, z lekkością i łatwością. Z zaufaniem.

Zauważyłaś jak łatwo wydają, ci którzy mają? Kupują coraz to droższe rzeczy. Inwestują.

U ich podstawy leży głębokie zaufanie do pieniądza, do tego, że zawsze przyjdzie, że zarobią. Tym się różni osoba, która zawsze MA, od osoby, która zawsze NIE MA.

W moim własnym życiu, oraz w pracy z klientkami, zauważam jedną ważną rzecz- im więcej dają– a dokładnie pozwolą sobie wydać, z lekkością i zaufaniem, nagle zaczyna więcej przychodzić.

I to właśnie  jest największą pracą jaką MY możemy wykonać, by się otworzyć na więcej.

W miejsce zgorzkniałości, musimy włożyć zaufanie.

Wiem,  przeraża to nas, bo CO JAK NIE PRZYJDZIE? Ale widzisz, pieniądz po prostu jest energią więc płynie zależnie od tego, co płynie od Ciebie.

Nie chodzi o to, byś teraz zaczęła wydawać na oślep, ale byś raz, drugi, trzeci, pozwoliła sobie na coś, na co sobie nie pozwalasz, i CZUŁA przy tym zgodę i zaufanie.

Energia z jaką wydajemy- strach lub radość są tym co otwiera lub zamyka kanał.

Dużo z moich klientek, zanim się zdecydowało na większe inwestycje w siebie, bało się, bo wiadomo, lepiej kupić stolik czy wydać na konkretną fizyczną rzecz.

A inwestować w siebie?  I tutaj kochane wychodzi WARTOŚĆ SIEBIE, im większa wartość siebie, tym na więcej sobie pozwalam i więcej otrzymuję.

Nie będę w tym artykule poruszać podświadomych programów, blokad czy traum pokoleniowych bo mówię o tym mnóstwo w transmisjach Live czy filmach na YouTube, w tym krótkim artykule chcę byś dla siebie odkryła co możesz zrobić JUŻ, jak możesz zmienić relację z pieniądzem i zacząć mu ufać.

 

Pamiętaj, zainwestuj w siebie, kup sobie coś, na co ci szkoda wydać. Czy Bogini nie kupiła by sobie tego, bo czuła by się, że nie zasługuje?! O nie!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *