Dlaczego jednym się udaje a innym nie ? 4 powody
July 24, 2017
Naiwne postanowienia noworoczne, czyli jak planować by się udało?
December 15, 2017
Show all

O czym zapominają polskie kobiety? 6 tipów na to jak rozbłysnąć w swojej kobiecości i magnetycznie przyciągać do siebie ludzi.

 

  1. Kobieta to nie koń pociągowy, ale  przede wszystkim Bogini, Diva, zwij ją jak chcesz.

Polskie kobiety mają wrodzoną powinność do ciężkiej pracy i zapracowywania się. Może dlatego, że oprócz wzorca wiecznie urobionej Matki Polki, nie przekazano nam prawdy, że każda kobieta to także Bogini. To kreatorka życia a jej ciało to jedno wielkie tajemnicze misterium, do tego zmysłowe, inteligentne i mało tego, naładowane mocą- która jest dostępna dla tych przebudzających swoją kobiecość. W czym to się odzwierciedla? W tym jak kobieta traktuje siebie- jak Boginię czy jako Konia pociągowego. Umie się zatrzymać i powiedzieć stop- czy w imię dumy i pokazania ogarnia wszystko i za wszystkich.

Bogini umie odpuścić pewne rzeczy z miłości i szacunku do siebie.

 

  1. Makijaż i sukienka to nie wszystko.

Polki są bardzo zadbanymi kobietami, piękne sukienki, zawsze makijaż, dodatki. Jednak to są pozory kobiecości, no może, dodatki do niej. Polskie kobiety, im dłużej z nimi pracuje tym częściej przyznają się, że nie do końca rozumieją czym jest tak tajemnicza kobiecość.

A czym ona jest? To sposób bycia. To przebudzona wrażliwość, ciepło, sensualność, która wybiega ponad złośliwość, uszczypliwość, zazdrość lub nieufność względem innych kobiet.

Kobiecość to magnes, do którego ciągną mężczyźni i kobiety, to ciepło, spokój, to „coś’, czego nie kupisz w żadnym sklepie ani nie uzyskasz z kolejnym botoksem. W Wirtualnej Akademii Kobiecości pokazuje kobietom, krok po kroku jak budzić kobiecość i to magnetyczne „coś”

 

  1. Wartość siebie i szacunek pochodzi od siebie. Ludzie go tylko odzwierciedlają.

Kobiety często niosą w sobie pretensjonalność i wymagania, chcą by okazywano im szacunek, rozpieszczano, dbano o nie. I w tych pretensjach zapominają, że to jak traktują je inni, jest tylko odzwierciedleniem tego, jak one traktują siebie.  Ludzie uczą się o naszej wartości, naszych granicach, od nas samych. Gdy kobieta zaczyna sama za sobą stawać, stawiać granice, zaczyna szanować siebie, pokazuje innym jak mają ją traktować. Kobieta, która przebudziła w sobie świadomość mocy kobiecości, odkryła swoje piękno, zadbała o siebie, zmienia się. A wraz z nią, to jak traktują ją inni.

  1. Mężczyzna to nie zło.

Im dłużej pracuje z kobietami, tym bardziej widzę, ile w nas wewnętrznego urazu do mężczyzn, ile w nas chęci urobienia sobie mężczyzny, który w duszy jest dziki i wolny. Ale skąd ta potrzeba urobienia wychodzi? Z potrzeby trzymania kogoś pod kontrolą?

Kobieta często zamiast skupić się na świeceniu swoim własnym blaskiem, kontrolują mężczyznę. Jak dla mnie to strata czasu. Mężczyzna, który chce być wierny, będzie. A jeśli to w kobiecie siedzi niepewność, nieufność i zazdrość, musi się tym zając, ponieważ to odzwierciedla jej wewnętrzny problem. Jeśli  pozwolisz mężczyźnie być sobą i rozwijać swoją autentyczność, będziesz mieć przy sobie bardziej męskiego mężczyznę, a nie kapcia urobionego na swoje podobieństwo.

 

  1. Otwarcie się na inne kobiety może Cię wzbogacić.

Dużo kobiet ma problemy z zaufaniem innym kobietom, wręcz widzi je jako wroga lub rywalizację. Ale kobiety są dla siebie nawzajem często lekarstwem. Nikt tak nie zrozumie je w monologu frustracji czy wylewu żalów. Czy wiedziałaś, że czas w kobiecym gronie może być zbawienny, bo przy typowym „nagadywaniu” się, który prowadzi do ulgi, wydziela się oksytocyna, która jest odpowiedzialna za tą „ulgę”? Mało tego, kobiety, które pozbędą się zazdrości i zawiści do innych kobiet, razem mogą kreować wspaniałe sukcesy, przedsięwzięcia i projekty.

Zwłaszcza ze obecna fala kobiecego ruchu, do pieniędzy sukcesu i przywództwa przeżywa swój rozkwit. Łączmy się w grupy, łączmy nasze siły, możemy więcej. Czas uzdrowić relację z innymi kobietami, i to może być pierwszy krok.

 

  1. Wydanie na masaż jest tak samo wartościowe jak kupienie kolejnej rzeczy do domu.

Kobiety mają tendencję dbać o każdą inna osobę, czy swój dom, ale o siebie jako tą ostatnią. A kobieta, która ma świadomość swojej wartości, akceptuje siebie i szanuje, pozwala sobie na rozpieszczenie. Pozwala sobie zadbać o siebie. W Polsce kobiety mają łatwo wydać na materialne rzeczy takie jak przedmioty do domu,  jednak trudniej im wydać kilkaset złotych na masaż czy relaksację. A to jest jedna z najbardziej transformujących rzeczy względem siebie, bo jest to pokazanie sobie „jestem warta”, „jestem ważna”, „zasługuje”. Kobieto, nie bój się wydawać na siebie, na swoje samopoczucie, na to byś wewnętrznie czuła się lepiej! Jeśli ty będziesz wewnętrznie napełniona, będziesz szczęśliwa, bardziej radosna, i twoja energia będzie rozprzestrzeniać się na innych. Jeśli czujesz się gotowa na całkowitą transformację swojej kobiecości, zapraszam do II edycji Wirtualnej Akademii Kobiecości.

 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *