IBA Inner Beauty Activation ®

autorska metoda opracowana przez mnie po 6 latach pracy z kobietami nad tym, jak odzyskać siebie, swoją kobiecość, ciepło wrażliwość i sensualny magnes, jednocześnie będąc kobietą, która pragnie się realizować.

Większość nowoczesnych kobiet, w drodze po sukces, lub realizację swoich zawodowych celów wchodzi w męską energię pchania, kontroli i rywalizacji. Jednocześnie pozwala sobie na to, by do granic własnych możliwości wyczerpywać się energetycznie.

arrow

Co się wtedy dzieje?

Takie działanie może oczywiście prowadzić do tego, że kobieta odnosi sukces, dobrze zarabia, staje się liderką w swojej dziedzinie, ale kobiecy element jej duszy zaczyna stawać się coraz bardziej pusty i wyjałowiony.

Kobieta traci kontakt ze swoją kobiecością, ciepłem, wrażliwością i sensualnością. Mogą pojawić się problemy w związku z mężczyzną lub niesatysfakcjonujące relacje oparte na przyciąganiu mężczyzn o silnie zabarwionym kobiecym pierwiastku.

Czy można narzekać na facetów, że nie są męscy?

Oczywiście, że można. Jednak ja wolę postawę, która zamyka się w zdaniu: „zacznij od siebie”.

Rozpoznaj w sobie Boginię, a zdziwisz się, jak szybko będzie to odzwierciedlone w relacjach na zewnątrz.

Rozbudź swoją kobiecość i pozwól jej się rozbujać i rozruszać.

Moje klientki, po zakończonej sesji relacjonują mi, że doszło w nich do ogromnej zmiany. Bije od nich znacznie silniejsza i bardziej dostrzegalna sensualna energia i przyciągające ciepło.

Gdy wchodzą do pokoju pełnego ludzi, często dostają komplementy, że przykuwają uwagę, ale nie przez ubiór, czy makijaż, lecz przez to magiczne „Coś”. Z tym, że nie jest to żadna magia, a ich ciężka praca nad własnąkobiecością.

To „coś” ma każda kobieta. Trzeba to tylko aktywać.
To „coś” pochodzi z jej środka, z jej wnętrza.

Metoda Inner Beauty Activation powstała po to, by umożliwić Ci transformację kobiecości poprzez poziom ducha, umysłu i ciała, a to ma wpływ nie tylko na to, jak postrzegasz siebie, ale także, jaka moc płynie z Twojego kobiecego ciała, jakie rzeczy do siebie przyciągasz, jakie relacje tworzysz oraz na ile pozwalasz sobie osiągnąć swoje cele w życiu.

_MG_9245 (1)
Co to oznacza?

Przebudzając kobiecość pracujemy na trzech poziomach.

 

Poziom I

Poziom I to praca ze swoimi mechanizmami, emocjami, przekonaniami. Z tym, co pcha Cię w stronę Męskości.

Poziom II

Poziom II to praca z ciałem, bo to z kobiecego ciała płynie kobieca moc. Przebudzone Łono kobiety zasila ją, daje jej ugruntowanie, otwiera na kreatywność.

Mało tego, to w łonie jest dużo odziedziczonych emocji, często pochodzących od własnej mamy. Na poziomie ciała pracujemy także z kobiecym sercem, otwieramy je - otwieramy się na miłość, a zamykamy na toksyczne związki.

Bez świadomej relacji z sercem i Łonem kobieta nie może dotknąć mocy swojej seksualności i otworzyć ciała na prawdziwie i głęboko odczuwaną przyjemność.

Poziom III

Poziom III to manifestacja transformacji na zewnątrz, czyli jak zapraszać swoją kobiecość do codzienności? Jak tworzyć relacje m. in z mężczyznami, by zachować upragniony balans między tym, co męskie a tym, co kobiece.

Poziom III dotyka również kariery zawodowej i realizacji swojego potencjału, tak, by dotknąć swoich wewnętrznych darów i czerpać radość z realizowania tego, co Ci w duszy gra.

To czas by odkryć i uaktywnić swoją kobiecość.

Jak możesz skorzystać z metody Inner Beauty Activation?

Na ten moment, jedynym sposobem przejścia całkowitego programu jest uczestnictwo w Wirtualnej Akademii Kobiecości.

Jest to 3 miesięczny program transformacji, który krok po kroku, poprowadzi Cię za rękę przez kolejne poziomy pracy. Więcej na temat Akademii można znaleźć w zakładce AKADEMIA.

Metoda IBA jest też częściowo wykorzystywana w Pakiecie Coachingowym „Odzyskaj Swoją Kobiecość”.

arrow

Czy ta metoda jest dla Ciebie? Sprawdź sama, jeżeli:

  • Masz już dość udawania jaki jest super zaradny facet z Ciebie;
  • Chcesz pozwolić sobie na wrażliwość, ciepło i otworzyć się na samą siebie;
  • Chcesz zacząć totalnie transformującą przygodę do swojego wnętrza, ale pamiętaj, gdy wejdziesz na tę ścieżkę, nic nie będzie już takie samo;
  • Pragniesz, poczuć się jak Bogini, pokochać swoje ciało i poprzez nie otworzyć się na więcej przyjemności w życiu;
  • Jesteś gotowa porzucić przepracowanie, a zaprosić zaufanie, lekkość i radość do Twojego życia;
  • Chcesz w końcu poczuć się kobietą przy mężczyźnie;
  • Jest w tobie pragnienie spotkania mężczyzny, który nie będzie opierał się na twoje sile, ale pozwoli Tobie, oprzeć się na jego…