Opinie uczestniczek coachingu

 
Sesje z Magda pomogły mi się otworzyć. Jestem spokojniejsza, bardziej skupiona na tu i teraz, weselsza, prawdziwsza, łatwiej nawiązuje znajomości a relacje z bliskimi są o wiele poprawniejsze niż dotąd. Krótko mówiąc moje życie zmieniło się diametralnie. Polecam ten rodzaj pracy każdemu, kto czuje, że ciągle ma pod górkę i chce zmian. Jest to najlepsza inwestycja w siebie, która na pewno zaprocentuje. Magda ma niesamowita wiedze oraz ogromny dar do tego co robi -polecam ją, bo ona bez słów czyta człowieka, łatwo jest się przy niej otworzyć i bije od niej wspaniale ciepło i spokój. Dziękuję.

Karolina

Sesje pomogły mi nabrać dystansu do spraw, które jeszcze do niedawna były nie do rozwiązania przeze mnie samą, potrzebowałam pomocy kogoś z innymi systemem myślenia niż mój. Pomoc i klarowność znalazłam dzięki Magdzie w jej sesjach 1:1. Sesje pomogły mi w pozbyciu się niecierpliwości, starego żalu, a także spojrzeć inaczej, bardziej z miłością, na bliskich mi ludzi. Zdecydowanie polecam każdemu ten rodzaj praktyki. Jest bardzo skuteczna metoda w porównaniu z innymi metodami terapeutycznymi. Magda jest odpowiednia kobietą do prowadzenia zagubionych dusz. Potrafi doskonale poprowadzić osobę, aby uzyskać jak najlepsze rozwiązanie w zawiłych sytuacjach i uzdrowić „schorowaną duszę” . Szczerze polecam !

LL.

Już po pierwszej sesji z Magdalena poczułam się lżej i nabrałam dystansu do swoich powracających zachowań i myśli. Po kolejnych sesjach to uczucie ulgi, i spokój sie pogłębiało. I czuje, że te efekty dalej się we mnie zadziewają. Osobom, które znają i wierzą w moc medytacji i sile podświadomości bardzo polecam prace z Magdaleną. Ona prowadzi ze spokojem i lekkością i uśmiechem. A sesje z kamerka są bardzo pomocne dla nawiązania kontaktu i zaufania.

Agnieszka

 
Z Magda odbyłam 4 sesje i musze przyznać , że już po pierwszej czułam taka lekkość w sobie i byłam przekonana, że jestem w dobrych rękach. Sesje z Magda to bardzo głęboka, wzruszająca praca, która sięga do najgłębszych zakamarków podświadomości. Czasami prawda jakiej się dowiadujemy podczas tego procesu może szokować lub zaskakiwać, ale efekt końcowy zawsze jest pewny – jest po prostu dużo łatwiej ….wszystko jakoś płynie swobodniej…. i spokojniej. Czuje się teraz jak „nowo narodzona” w dosłownym tego słowa znaczeniu… moje blokady i niesłuszne przekonania zanikają, mam odwagę walczyć o swoje i wiem, że mam duży potencjał, z którego nareszcie nie boje się korzystać. Cala prawda i wszystkie odpowiedzi są w NAS SAMYCH, ale do odkrycia tego potrzebujemy dobrego, zaufanego i doświadczonego PRZEWODNIKA, który będzie przy nas w tych trudnych, wzruszających, jak i pięknych chwilach. Magda jest właśnie tą osobą, która przeprowadzi Cię przez ten proces za rękę. Z całego serca polecam pracę z Madzią, bo to inwestycja, dzięki której będziesz sobie zawdzięczać radośniejsze chwile w życiu. Magdo jestem Ci niezmiernie wdzięczna za twoją pracę….cieszę się, że pojawiłaś się na mojej drodze.

Aneta

Prywatne sesje z Magdaleną to zupełnie inny poziom i jakość niż materiały czytane, webinary lub szkolenia. To bardzo indywidualne podejście i zagłębianie się w trzymające nas w miejscu lub przeszłości przekonania. Magdalena podczas sesji jest profesjonalna a jednoczenie przyjacielska, przy niej puszczają wszystkie blokady. Podobało mi się, że od razu przeszłyśmy do konkretów i właśnie za to się płaci. Mija już kilka tygodni po sesji i widzę bardzo duże zmiany. To co wydawało mi sie nie do zmieniania, nagle znika i daje przestrzeń na pozytywy. To ogromnie zmienia postrzeganie świata i jeśli to potrafi zrobić Magdalena w kilka godzin sesji, to jestem pod ogromnym wrażeniem.

Agnieszka

 
Współpraca z Magdaleną otworzyła mnie na ludzi ale najbardziej na siebie. Pojawiła się pełna akceptacja i miłość własna bez ciągłych wyrzutów sumienia. Magdalena jest jak lek. Gorąco polecam zarówno warsztaty jak i sesje prywatne on-line.

Monika

Madzia to niezwykle ciepła i delikatna osoba. Praca z nią była czymś wyjątkowym. Sesje on-line przypominają spotkanie z najwierniejszym przyjacielem przy gorącej filiżance herbaty. Po sesjach w moim życiu nastąpił przeskok w każdej możliwej dziedzinie życia. Proces trwa nadal i z dnia na dzień zaskakuje mnie coraz bardziej. Otworzyłam się na obfitość klientów i nowych zamówień, podczas gdy wcześniej sama blokowałam się przed pokazaniem światu moich prac. Opuścił lęk, wstyd a narodziła się radość i siła. A w chwili obecnej przyszła ochota na pomalowanie ust czerwoną szminką.

Izabela

 
Magdalena, wspaniały człowiek o wielkim sercu i bogata w doświadczenie coachingu . Na rozwiazanie mojego problemu i zmiany przekonań wystarczył mi pakiet 3 miesięczny, nie sądziłam że tak szybko uporam sie z tym co mnie trapiło i powstrzymywało od dążenia do danego celu i realizowania moich marzeń. Już po pierwszych spotkaniach, Magdalena pomogła mi sie uporać z konkretnie zgłoszonym przeze mnie problemem i od razu zauważyłam u siebie ogromną zmianę, dużo pozytywnej energi oraz chęć do działania . Sesje coachingowe z Magdalena pomogły mi zmienić złe nawyki, zmienić przekonania, uporać sie ze strachem, lekiem, nieśmiałością. Dzisiaj czuje się świetnie bez tego obciążenia i odczucia dyskomfortu bo zwyczajnie juz tego u mnie nie ma . Moja pewność siebie wzrastała po każdym coachingu z Magdaleną, tego nie da sie opisać jak wspaniałe jest to uczucie kiedy jest to odczuwalne i widoczne . Magdalena wskazała mi kierunek i dostarczyła potrzebne narzędzia, dzięki którym dokonałam ogromnej zmiany w swoim życiu .

Marysia

" Praca z Magdaleną okazała się nie tylko wielką przyjemnością, ale przede wszystkim ogromnym przełomem w moim życiu. Sesje 1:1 dały mi oczyszczenie umysłu, wolność od przeszłości, jak i zupełnie nowe spojrzenie w przyszłość. Droga z Magdą pozwoliła mi wejrzeć w głąb siebie, odkryć na nowo swoją kobiecość i seksualność. Transformacja, która się rozpoczęła, jest dla mnie niesamowitym przeżyciem. Jestem bardzo wdzięczna, że udało mi się poznać tak wspaniałą kobietę, która pragnie dzielić się swoją wiedzą, pracą i doświadczeniem z innymi kobietami."

Renata

 
Już po pierwszej sesji widziałam zmiany w moim spostrzeżeniu świata, facetów i samej siebie. Zaczęłam zauważać rzeczy, których wcześniej nie widziałam, wyjścia z sytuacji, które wcześniej wydawały się, że wyjścia nie maja.Kolejne sesje sprawiły, że poczułam jakby wszystko dookoła mnie się zmieniało a to tak naprawdę ja sama wkoncu zaczęłam walczyć o swoje. Każda sesja po ostatnia minutę pomagała mi uporać się ze swoimi problemami, strachami i przeszłością. Widzę teraz przyszłość w pięknych barwach. Polecam z całego serca, bo ja się niesamowicie cieszę że to przeżyłam i dziękuje bardzo Magdzie za pracę i pomoc, i każde cieple słowo. Jesteś wspaniała!

Asia

''Serdecznie polecam spotkanie 1:1 z Magdalena ....w roli duchowego opiekuna, mentora, coacha.... Ta wymagająca podroż w głąb samego siebie jest Twoją szansą. Doświadczona, wrażliwa i wnikliwa osoba patrzy z boku na Twój problem, ograniczenie, schemat zachowanie. Dochodząc do sedna, rozprawia się z Twoimi demonami, Przekierowuje Twoja podświadomość, dzięki czemu zyskujesz nowe spojrzenie, świeżość i chęć do działania. Nagle budzisz się do życia, do którego zawsze tęskniłaś. Teraz jest ono na wyciągniecie reki. Gorąco polecam!!!''

Ola

 
Wykonałam z Magda 3 miesięczną pracę, 6 sesji w różnych odstępach czasu, poprzez Skype. Magda wprowadziła mnie w bardzo ciekawy świat. Świat samopoznania. Czuję, że dokonał się cud. Wiele ciężkich kamieni spadło mi dosłownie z serca i wiele czarnych przekazów uwolniło się z mej podświadomości by stworzyć przestrzeń na nową wspaniała energię i miłość. Nie ukrywam, że trzeba się w pracę zaangażować i zaufać zarówno Madzia jak i sobie i mieć świadomość tego, że ten proces to podróż. Będziesz się czuć raz lepiej, raz gorzej, ale w tym rzecz. Sesje z Magda polegają na rozmowie, dyskusji i dogłębnej analizie tego co "nam tam w głowie siedzi", po to by "rozprawić się z przeszłością", pozbyć się pewnych blokad (które pielęgnuje się często nieświadomie) i po to by po prostu ruszyć z życiem do przodu. Magda bardzo chętnie dzieli sie Swoją wszechstronną wiedzą i doświadczeniem, którego ma ogrom, po to by pomóc Ci dotrzeć do swojej prawdy. Do tego co jest Twoje. Bo Twoje jest prawdziwe. Magdalena jest darem losu. Gwiazdą z Nieba. Aniołem. Jestem wdzięczna losowi za to, że ją na mojej drodze spotkałam. Chcę dodać, że by osiągnąć wyniki trzeba sie calkowicie otworzyć podczas sesji - ja nie miałam z tym najmniejszych problemów dzięki temu jaką atmosferę Magda stwarza. Praca nad sobą i wgląd w siebie z przywództwem Magdy to jedna z najpiękniejszych podróży jakie podjęłam w moim życiu. Polecam każdej kobiecie która: czuje się zagubiona w swoich życiowych priorytetach; czuje, że utknela w życiu i nie wie dlaczego; czuje, że inni ludzie, okoliczności, rodzina mają wpływ na jej działania a niekoniecznie zgodne jest to z jej przesłaniem i wartościami; która jest nieszczęśliwa i chce coś zmienić w swoim życiu.

Gabriela

Zajęło mi mnóstwo czasu myślenie nad tym jak opisać efekty indywidualnej pracy z Magdaleną... A to dlatego, że ciężkie wydaje mi się opisać to w kilku słowach. Jedno jest pewne jest to proces...który zaczyna się od tego że trzeba to tej decyzji po prostu dojrzeć. Następnie znaleźć w sobie przestrzeń i odwagę by się zdecydować i postawić na swój rozwój bez szukania kolejnych powodów i wymówek, by nie wyjść ze swojej strefy komfortu. A kolejny krok to już tylko wyruszyć w tą podróż! W moim przypadku był to roller coaster. Doświadczyłam całego wachlarza różnych emocji, ale teraz wiem że tak się dzieje kiedy coś się zmienia. Na dobre. Reasumując: Decydując się na tego typu pracę nad sobą oczekujesz albo tego że osoba z którą pracujesz zainspiruje Cię albo że zaproponuje Ci konkretne rozwiązania problemów z którymi się zmagasz od dawna. Praca z Magdaleną daje Ci obie te rzeczy! Dostajesz konkretne wskazówki, podpowiedzi i ćwiczenia, a jednocześnie są to rzeczy które w cudowny sposób w Tobie pracują i znajdujesz w nich swój własny, indywidualny sposób na rozwój i zmianę. Moje osobiste doświadczenie jest takie, że odbyłam swoją podróż u boku doświadczonego i zaufanego przewodnika. Dzięki niej znalazłam się w miejscu w którym czuje się wolna i spokojna, a zarazem świadoma, pełna akceptacji i empatii do mojego świata. I... Wdzięczna za to gdzie teraz jestem!

Annamaria

Jakie wrazenia po medytacji i warsztatach ?

Jestem bardzo zadowolona, uśmiechnięta oraz pod wielkim wrażeniem warsztatu prowadzonego przez Magdalenę. Bardzo interesujące i głęboko przemyślane zajęcia.

Kasia

Dzieki zajęciom z Magda odkrywam w sobie kobiecą energię, o której w biegu codzienności zapomniałam. Dziękuje za możliwość doświadczenia siebie.

Gosia

Magda jest najcieplejszą osobą jaką spotkałam od dawna. Bardzo otwarta, akceptująca, pełna miłości.

Anonim

Rewelacyjne doświadczenie, uroczy i spokojny głos Magdaleny pozwala mi wniknąć wglab siebie. Niesamowita atmosfera w kregu sympatycznych o i otwartych kobiet. Polecam każdemu.

Marta

Szkolenia z Magdalena to czysta przyjemność. Polaczenie z kobieca moca, odkrywanie siebie, zagłębianie się w swoja dusze to tylko część tego co Magdalena mnie dala, Jestem zachwycona. Świece, przyciemnione swiatlo, przyjemny głos Magdaleny powoduje że odpływam.

Agnieszka

Cudowna inspiracja i konkretne wskazówki, na których można ćwiczyć. Pokazanie kierunku...

Anonim

Warsztaty z Magda zawsze daja spokoj wewnętrzny, którego na codzień brakuje. Pozwala się wyciszyć, spojrzeć w głąb siebie i przeprowadzić ze soba wewnętrzny dialog, Dzieki Magdzie nie tylko otwieram się na swoje emocje, a raczej na zrozumienie i zaakceptowanie emocji, które są w naszym zyciu ważnym drogowskazem i sterem życiowej podróży.

Karina

Warsztaty- medytacja to szansa na spotkanie z sama sobą, możliwość zatrzymania się na chwile i dokładnego przyjrzenia się sobie. Inwestycja, która procentuje.

Anonim

Uświadomiłam sobie jak bardzo jestem nieświadoma swojego ciała, jak go nie znam i nie czuje i jak bardzo chce je odzyskac dla siebie, cale jego bogactwo.

Anonim

Bardzo edukujacy, informacyjny, uspokajający, relaksujący, odkrywczy. Polecam wszystkim.

Anonim

Wychodzę z warsztatów zainspirowana i spokojna o to, że wszechświat będzie mi sprzyjał, jeśli mu na to pozwolę.

Anonim

Spokoj, zadowolenie, wyciszenie umyslu, ciala. Pozytywne korzysci plynace z calej sesji. Naladowanie baterii na następny czas.

Anonim

Nie mogę się doczekac nastepnego! Bardzo ci dziękuję. Przyszlam z dolem, wracam na skrzydłach do domu. Jestes jak dobra wróżka.

Angela

Wrazenia niesamowite, pozytywne, poczułam się znow jak dziecko. Dziekuje.

Beata

Wspaniale 4 godziny spędzone na poznawaniu siebie i wlasnych ograniczeń i problemów. Medytacja i wizualizacja pomogły mi w polaczeniu się z własna podswiadomoscia.

Anonim