Pakiet "Wewnętrzna przemiana"

Czujesz się zblokowana? Masz uczucie, że coś we wnętrzu Ciebie nie pozwala Ci iść na przód i hamuje wszystkie Twoje działania? Czy wiesz, że możesz pozbyć się swoich negatywnych przekonań i uwolnić od ograniczających Cię blokad?

Twoje doświadczenia z dzieciństwa nieustannie rzutują na Twoje działanie, postępowanie i decyzje? Czy wiesz, że możesz je pokonać i uwolnić się od ich negatywnego wpływu?

Często doświadczasz gniewu, wstydu, poczucia winy czy poczucia niskiej wartości? Czy wiesz, że to emocje i uczucia, nad którymi można pracować i całkowicie się od nich uwolnić?

Wydaje Ci się to niewiarygodne? Czy wiesz, że większość moich klientek również się dziwiła, że rzeczywiście można uzyskać takie efekty? Większość myślała, że negatywne przekonania, takie jak to, że „nie jestem dość dobra”, „jestem gorsza” czy „jestem niewystarczająca” to naturalne wyposażenie, które już zawsze będzie je obciążało. Nie musi tak być, jeżeli Ty tego nie chcesz!

Metody, którymi pracuję, prowadzą do głębokiej transformacji i uwalniają Cię od wszystkich Twoich obciążeń.

To inwestycja w siebie, która przynosi zyski w postaci Twojej samoakceptacji i poczucia własnej wartości. Możesz zmienić to, w jaki sposób postrzegasz siebie, swoje możliwości, samą siebie. Ta zmiana przyniesie efekty w postaci zmian w Twoich relacjach i otaczającej Cię rzeczywistości. A zacząć należy od siebie, bo to, co nas spotyka jest odzwierciedleniem naszego wnętrza.

W jednym czasie pracuję wyłącznie z kilkoma osobami. Taka moja wyłączność dla nich, to możliwość poświęcenia im z mojej strony całej uwagi i udzielenie im pełnego wsparcia w zachodzącym procesie. Sesje są intensywne i głębokie. Dzięki temu możliwe są zmiany, które sama zaczniesz dostrzegać.

_MG_9406 (1)

Co jest możliwe dzięki sesjom 1:1?

Indywidualne i dopasowane do Ciebie podejście, które pozwoli uwolnić Cię od tych przekonań, które Ci nie służą i które są dla Ciebie szkodliwe.
Otwarcie i uwolnienie się z emocji, które zostały stłumione i wyciszone, a wpływają na Ciebie, Twoje samopoczucie i jakość Twojego życia.
Poznanie Twojego potencjału i otwarcie się na prawdziwą, satysfakcjonującą wersję Ciebie.
Możesz poznać samą siebie, dowiedzieć się, kim tak naprawdę jesteś i czego naprawdę pragniesz.
Zyskujesz większą pewność siebie, odwagę i poczucie własnej wartości.
Zyskujesz wewnętrzny spokój, jaki Tobie właśnie jest potrzebny i zmniejszasz w sobie tendencje do nadmiernego przejmowania się.

Kim jestem i dlaczego się tym zajmuję?

Rozwojem osobistym interesuję się już od ponad 15 lat, a swój pierwszy kurs coachingowy zrobiłam 9 lat temu.

Pracując nad sobą, uczestnicząc przez lata w terapiach, warsztatach, kursach, czytają niezliczoną ilość książek, nadal czułam w sobie obciążenie bagażem przeszłości. Chwilami czułam wręcz uderzające przekonanie, że jestem słaba, nie dość dobra, nie warta. Ta świadomość była o tyle bolesna i frustrująca, że przecież przez wiele lat nieustannie nad sobą pracowałam. Dążyłam do zmiany siebie, swoich przekonań i do usprawnienia swojego funkcjonowania.

Wówczas, trafiłam na metody pracy na podświadomości, które do dziś stosuję w prowadzonych przeze mnie sesjach, a które pozwoliły mi pozbyć się wreszcie tego ciężaru. Metody te uwolniły mnie od negatywnych przekonań na mój własny temat, pozwoliły uwolnić się od emocji, które były gdzieś głęboko we mnie poukrywane i nieustannie na mnie oddziaływały. Przepracowałam wówczas różne hamujące mnie blokady i ograniczenia, uwolniłam siebie i swój potencjał, odkryłam drzemiące we mnie możliwości.

Kolejne lata po odkryciu wartości, jaką niesie ze sobą praca z podświadomością, skupiłam się na tej metodzie starając się zgłębić ją możliwie najdokładniej. Kształciłam się w jedne z najlepszych organizacji w Wielkiej Brytanii, wzięłam też udział w projektach mentoringowych i działaniach wolontariackich, które pozwoliły mi zdobić wiedzę, doświadczenie i umiejętności, by samodzielnie i w pełni profesjonalnie asystować innym w podobnej transformacji.

Z pełnym przekonaniem do skuteczności metody i zaufaniem, że będzie to dla Ciebie pomocne.

Zapraszam Cię do pracy ze mną, jeżeli czujesz, że w Twoim życiu nadszedł czas na gruntowne zmiany.

Program obejmuje 4 miesiące pracy ze mną za pośrednictwem komunikatora Skype.

  • 8 sesji ( 1 sesja co dwa tygodnia - każda trwa 75 min
  • bezpłatna analiza blokad i przekonań o wartości 300 zł
  • 2 nagrania wizualizacji MP3 spersonalizowane pod kątem uwalniania blokad, ograniczeń i budowania lepszej relacji z samą sobą o wartości 150 zł
arrow

Ile jest warte dla Ciebie odzyskanie siebie i pozbycie się traum, negatywnych emocji i blokad?

Wyobraź sobie, że uwalniasz się od ograniczających przekonań i czujesz, że możesz naprawdę bardzo dużo.

Jak się z tym czujesz?

Na co chcesz sobie pozwolić?

Pomyśl, jakbyś się czuła gdybyś miała odwagę realizować wszystkie swoje cele i zadania z odwagą i zdrową pewnością siebie wypływającą z Twojego wnętrza.

Jakbyś się czuła bez zwątpień, zmartwień i troski o to, co inni powiedzą?

Jakby to było, czuć swój buzujący potencjał, który prowadzi Cię do tego, byś sięgała po to, czego naprawdę chcesz i pragniesz, co jest dla Ciebie dobre?

Napisz do mnie a umówimy się na niezobowiązująca rozmowę na Skype.

Zainteresowana? Porozmawiajmy o programie oraz Twoich potrzebach.

_MG_9596 (1)